האם ברצונך להתקין את סרגל G? הסרגל מאפשר לך לתרגם מילים, משפטים ואפילו דף שלם בכל השפות » למידע נוסף


מילון יפני

לימודי יפנית

מורה ליפנית

יפן, רק לפני 150 שנה היתה מדינה צנועה ומסורתית, ואילו היום היא מעצמה כלכלית עם השפעה חזקה על הכלכלה, תעשיית הרכב, תרבות הפנאי, וכמובן על ההתפחות הטכנולוגית בכל העולם. למרות שמדובר במעצמה שפותחת לעולם הרבה דלתות עסקיות ואפשרויות מדהימות, עדיין נותר מחסום עיקרי שמקשה על המעבר בדלתות אלו - השפה היפנית.

השפה היפנית היא לא שפה פשוטה ללימוד. יפנית מורכבת מאלפי אותיות וכללי דקדוק זרים לשפות שהורגלנו אליהן. למרות זאת, זה אפשרי ללמוד יפנית אם רק תרצו בזה ותתמידו בלימוד.

לקרוא, לכתוב ולדבר יפנית

אם אתם מתחילים, מומלץ לקחת שיעורים בבית ספר לשפות או אצל מורה פרטי. באתר חוגל תוכלו למצוא לא רק חוגים וסדנאות, אלא גם קורסים עבור מגוון לימודי שפות, בין השאר תמצאו כמובן גם קורס לימוד יפנית. שימו לב שרוב המודעות בדף "יפנית" מכילות קופון עם הנחה לקורס לימוד יפנית או שיעור יפנית חינם אז תדאגו לנצל אותו.

לימוד יפנית באינטרנט

איך אפשר שלא לנצל את הרשת למטרות חינוכיות כמו לימודי יפנית? אם אתם כבר מתחילים לקלוט את השפה, נסו להסתובב באתרים יפניים (הסיומת של יפן היא JP), לקרוא קצת, לכתוב קצת ולצפות בסרטוני אנימה. שילוב של כל אלה יהפוך את התהליך של לימוד יפנית לדבר מהנה ומעשיר. בהצלחה!

מילון יפני   -   יפנית   -   מפת יפן   -   לימודי יפנית   -   חדש! תרגום דף שלם בחינם

© 2007-2012 מילון יפני משמש בתור מילון יפני-אנגלי-יפני ונתמך ע"י מילון בבילון 9